You are here:

Askı Sepet ve Aksesuarlar

askı, sepet ve aksesuarlar

Ürünleriniz için şık teşhir ve etkin depolama

Askı Sistemleri nedir?

Askı sistemleri, giyim ve konfeksiyon ürünlerinin düzenli bir şekilde saklanmasını ve sergilenmesini sağlayan mekanik teşhir ve depolama sistemlerdir. Konfeksiyon mağazalarında, AVM'lerde, Marketlerin giyim bölümlerinde ve toplantı salonlarında giysileri asmak için kullanılırlar.

Sepetler nedir?

Sepetler, mağaza içinde ürünleri sergilemek ve teşhir etmek amacıyla kullanılan, hareket etmeyen ve yerleştirildikleri noktada sabit kalan depolama veya teşhir üniteleridir. Genellikle metal veya plastikten yapılırlar ve mağaza içinde ürünleri düzenli bir şekilde sergilemek için kullanılırlar.

Hangi sektörlerde kullanılır?

Başta konfeksiyon mağazaları olmak üzere, giysi teşhiri yapılan her türlü ticari mekanda kullanılabilir. Aynı zamanda toplantı salonlarında, iş yeri girişlerinde, yatakhanelerde de kullanılır. Tel Sepetler ise genellikle market, AVM, mağaza gibi perakende satış yapılan işletmelerde tercih edilir.

Avantajları nelerdir?

Öncelikle, ürünleri düzenli bir şekilde sergileme imkanı sağlar ve bu da müşterilerin ürünleri daha kolay bulmasını ve satın almasını kolaylaştırır. Raf düzenlemesi, satışları artırabilir ve müşteri memnuniyetini artıran bir alışveriş deneyimi sunar.

askı sepet ve aksesuarlar

Ölçeklenebilir ve uygun maliyetli çeşitler