You are here:

Hakkımızda

balkan raf sistemleri

Raf Sistemleri Sektöründe 43 yıl

Firmamız 1980 yılından beri Mağaza, Market ve Depo Raf Sistemleri konusunda imalatçı firma olarak sektöre hizmet vermektedir. Teknolojinin hızlı gelişiminin en çabuk yansıdığı sektörlerden biri olan raf sanayinde faaliyet gösteren Balkan Raf bu noktada teknolojiyi kendine yol arkadaşı edinerek kalite, estetik, uygun fiyat, hızlı geri dönüş ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini şirket politikası haline getirmiştir.

ürkiye pazarında ise başta Bursa olmak üzere, tüm Türkiye çapında daha etkin bir pazarlama ağı oluşturma gayretlerimizi arttırarak sürdürüyoruz.

hakkımızda

niçin balkan raf?

1980 yılından beri Mağaza, Market ve Depo Raf Sistemleri konusunda imalatçı firma olarak sektöre hizmet veriyoruz.

Yüksek kalite standartları

Yüksek kalite standartları, işimizin temel taşlarından biridir. Müşteri memnuniyetini ve güvenini sağlamak için ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini en üst seviyede tutarız. İmalat aşamasından başlayarak, malzeme seçimine ve işçilik süreçlerine kadar her adımda titizlikle çalışırız.

Uygun maliyet

Müşterilerimize uygun maliyetli çözümler sunmak, işimizin temel önceliklerinden biridir. Verimli üretim süreçleri ve tedarik zinciri yönetimi sayesinde, kaliteli ürünleri mümkün olan en uygun maliyetle sunmaya odaklanırız. Aynı zamanda, müşterilerimizin bütçelerini göz önünde bulundurarak rekabetçi fiyatlandırma politikaları benimseriz.

Hızlı Sevkiyat

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına zamanında ve hızlı bir şekilde cevap vermek, işimizin temel prensiplerinden biridir. Hızlı mal teslimi için tedarik zinciri yönetimimizi etkin bir şekilde düzenleriz ve depolama süreçlerimizi optimize ederiz.

referanslarımızdan bazıları

Sizi de referanslarımız arasında görmeyi isteriz